בית הדקל מעניק לדייריו מכלול של שירותים משלימים. בנוסף לשירות הרפואי המלא, הדיירים נהנים גם משירותים פרא-רפואיים, שירותים חברתיים ותרבותיים ושירותי לוויין, אשר נועדו כולם למלא את צורכיהם האישיים ולהעניק להם אווירה ביתית, נעימה ומכבדת.

שירותי תרבות
שירותי תרבות
בבית ההורים פועלת מחלקת תרבות תוססת ושוקקת המציעה לדיירים את הפעילויות הבאות באופן קבוע, הן בבית הדקל והן מחוצה לו: הופעות, הרצאות, סדנאות, קבוצות בישול, קבוצות נושא, מפגשים עם מתנדבים, סיורים וטיולים בחיק הטבע, חוגי יצירה, משחקי שולחן, פינת מחשבים, טיפולי חן ועוד. כל הפעילויות מותאמות למצבם הגופני והרפואי של הדיירים. המרפאה בעיסוק מפעילה חמש מדריכות תעסוקה המקיימות פעילויות לגירוי חושים רב-ערוצי, משחקים מוטוריים ויצירה בהתאמה ליכולת האישית של כל דייר.
בית הדקל הנו בית האבות היחיד באזור המספק לדייריו הדתיים והמסורתיים מגוון רחב של שירותי דת המנוהלים גם הם על ידי צוות התרבות המסור. הדיירים נהנים מבית כנסת מפואר בו מתנהלים שיעורי תורה, פעילויות מיוחדות לציון חגי ומועדי ישראל, תפילות ועוד. כל המזון המוגש בבית הדקל כשר למהדרין.
שירותי דת
שירותי דת
שירותים רפואיים 24/7
שירותים רפואיים 24/7
במסגרת השירותים הרפואיים של בית הדקל, כל מחלקה מאוישת על ידי אחות מקצועית 24 שעות ביממה, ורופאת המשפחה נמצאת במקום מדי יום. בנוסף, בית ההורים מעסיק מומחית בגריאטריה ורופאה המתמחה בפסיכוגריאטריה, המגיעות לבית הדקל מספר פעמים בשבוע.
השירותים הניתנים לדיירים בריפוי בעיסוק כוללים הערכה קוגניטיבית וטיפול לשימור היכולות הקיימות ומתן מענה אורתופדי לתפקוד של הגפיים העליונות.
ריפוי בעיסוק
ריפוי בעיסוק
שירותי פיזיותרפיה
שירותי פיזיותרפיה
שני מכוני הפיזיותרפיה הפועלים בבית הדקל כוללים ציוד חדיש ומתקדם והם מנוהלים על ידי צוות פיזיותרפיסטים מוסמך אשר מתאים את תכנית השיקום והטיפול לכל דייר באופן אישי במפגשים פרטניים וקבוצתיים. טיפולי הפיזיותרפיה כוללים: שיקום נשימתי, שיקום אורתופדי (לאחר שברים), שיקום נוירולוגי, טיפול סיעודי (לשימור המצב הקיים ולמניעת סיבוכים עתידיים) וטיפול בכף היד.
כל דייר של בית הדקל נהנה מתפריט אישי המותאם לצרכיו. התפריט העשיר והמגוון מורכב בפיקוחה של דיאטנית מוסמכת ומוכן על ידי קייטרינג מאושר על ידי משרד הבריאות.
מעקב וייעוץ תזונתי
מעקב וייעוץ תזונתי
קלינאות תקשורת
קלינאות תקשורת
בבית ההורים פועלת קלינאית תקשורת מוסמכת העוסקת באבחון, טיפול ושיקום של לקויות שונות בתקשורת, כדי לשפר את תפקודם ואת איכות חייהם של הדיירים.
מלונאות ברמה גבוהה
מלונאות ברמה גבוהה
מלונאות ברמה גבוהה
שירותים סוציאליים
שירותים סוציאליים
כחלק מהשירותים הסוציאליים המוגשים לדיירי בית הדקל, העובדות הסוציאליות מסייעות, תומכות ומייעצות לדיירים ולמשפחותיהם מדי יום בעניינים חברתיים ואף עוזרות בהתקשרות עם גופים חיצוניים כמו המוסד לביטוח לאומי, משרד הבריאות ועוד.
בית הדקל מעניק לדיירים שירותים רבים ומלונאות ברמה גבוהה, מתוך רצון להקל על חייהם ולאפשר להם לבלות את זמנם בצורה איכותית ונוחה. בין השירותים המוגשים לדיירים: טיפול רפואי 24/7, בית מרקחת, מכבסה, מספרה, טיפוח (פדיקור), שירותי דואר מלאים, סיוע בהסדרי מימון מול הרשויות ופיקוח צמוד של משרד הבריאות.
שירותים נוספים
שירותים נוספים
פיקוח של משרד הבריאות
פיקוח של משרד הבריאות
פיקוח של משרד הבריאות
40 שנות וותק
40 שנות וותק
40 שנות וותק